Znakowarki walcujące Borries

  • 5 miesięcy temu
  • 45 Odsłon
  • thumbs up 0 thumbs down 0
znakowarki w wersji mobilnej B B

Narzędzia znakujące marki Borries to sprawdzone rozwiązanie, które pozwala cieszyć się precyzyjną obróbką powierzchni metalu. Wykonane z najlepszej jakości materiałów znakowarki walcujące Borries to atrakcyjna propozycja, która sprawdzi się podczas prac rzemieślniczych, a także przy produkcji masowej. Znakowanie to proces, który pozwala zidentyfikować wytwarzane produkty. Nadając indywidualne numery seryjne bądź inne oznaczenia techniczne, należy zachować precyzję, która umożliwia późniejszy odczyt symboli. Co zatem oferują znakowarki walcujące Borries i jak z nich korzystać?

Znakowarki Borries – przepis na precyzyjne znakowanie

Znakowarki walcujące Borries to rolkowe maszyny, które są używane do znakowania cylindrycznych powierzchni detali, np. butle, rury, pręty, zbiorniki. Dzięki unikalnej konstrukcji narzędzie nie tylko dopasowuje się do struktury detalu, ale także precyzyjnie nanosi pożądane oznaczenia. Regulacja siły nacisku na powierzchnię metalu pozwala obrabiać elementy wykonane z aluminium, żelaza, stali oraz innych metali. Zaletą znakowarek Borries jest ich uniwersalność.

Poprzez zastosowanie odpowiednich akcesoriów znakowarki walcujące Borries oferują również możliwość znakowania płaskich powierzchni, zapewniając oczekiwany rezultat. Dzięki kompensacji tolerancji proces znakowania jest w pełni bezpieczny i precyzyjny. Unikalny system nanoszenia oznaczeń umożliwia powtarzalną i efektywną obróbkę, która nie wymaga korekt. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Stabilna platforma znakowarek zapewnia bezpieczne użytkowanie podczas nawet najbardziej wymagających prac.

Podzespoły znakowarki walcującej Borries pozwalają nanosić precyzyjne oznaczenia nawet przy stosunkowo małym nacisku na powierzchnię detalu. Charakterystyka znakowarek Borries umożliwia ich sprawny montaż zarówno na stole warsztatowym, jak i w zakładzie przemysłowym. Stosunkowo niewielkie wymiary narzędzia sprawiają, że znakowarka Borries sprawdza się w codziennym użytkowaniu, zaskakując precyzją oraz względami praktycznymi.

Znakowarka walcująca Borries – urządzenie do zadań specjalnych

Znakowarka walcująca Borries to sprawdzone rozwiązanie, które sprawdza się w branży przemysłowej od wielu lat. Przemyślana konstrukcja narzędzia zapewnia bezawaryjne użytkowanie w warunkach warsztatowo-produkcyjnych. Dzięki sporemu zakresowi regulacji urządzenie adaptuje się do powierzchni obrabianego detalu, nanosząc odpowiednie oznaczenia. Dodatkowo, chcąc zapewnić proste i funkcjonalne użytkowanie, operator sprzętu ma możliwość dodatkowej regulacji głębokości znakowania.

Znakowarka walcująca marki Borries posiada standardowe rolki walcujące oraz funkcję zintegrowanego wyrównania tolerancji narzędzia oraz części detalu. Chcąc poszerzyć zakres obróbki narzędziem Borries, producent opracował szereg opcjonalnych akcesoriów, które pozwalają między innymi na znakowanie niestandardowych detali, takich jak tarcze hamulcowe lub butle gazowe.

W trosce o jakość pracy znakowarki Borries umożliwiają znakowanie części roboczych o dużych wymiarach. Gama znakowarek walcujących Borries obejmuje modele BM 73 EL, BM 73 H, BM 76 oraz BM 79. Każda z przedstawionych propozycji cechuje się odrębnymi parametrami, dzięki którym w kilka chwil można osiągnąć precyzyjne oznaczenie detalu. Prosty i czytelny programator znakowarek walcujących gwarantuje intuicyjną obsługę.

To, co wyróżnia narzędzia Borries, to niskie zużycie energii elektrycznej, dzięki czemu urządzenie pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze. Produkty marki Borries od lat cieszą się uznaniem tysięcy użytkowników. Połączenie wysokiej jakości materiałów oraz prostej i kompleksowej obróbki sprawdza się podczas wszelkich prac produkcyjnych. W celu wyboru najkorzystniejszego rozwiązania warto zasięgnąć opinii eksperta, który wskaże optymalny produkt.

Źródło: S.T.M – Systemy i Technologie Mechaniczne

Kategorie:
Technologia

Komentowanie wyłączone.